Transmetuar më 13-01-2018, 23:07

Shpeshherë ndodh që porositë që bëjmë përmes internetit të na zhgënjejnë.

Dhe kështu i ka ndodhur edhe djalit në foto.

Ai porositi një kanotiere nëpërmjet internetit por i erdhi fustan.

Ai nuk ngurroi që ta veshë, të bëjë një fotografi me të dhe ta publikojë në internet

Fotografia e tij është bërë hit në rrjetet sociale ku ka shkaktuar të qeshura./a.k/noa.al/