Transmetuar më 12-01-2018, 10:07

Një ngjarje e vërtetë shokuese... dhe sa mirë që nuk e dimë se çfarë ndodh me ne kur jemi në sallën e operimit.

Pamjet e pazakonta vijnë nga klinika Santa Cruz de Bocagrande, në Kolumbi.

Disa mjekë dhe infermierë janë filmuar teksa kërcejnë e argëtohen në një sallë operimi, ndërkohë që një paciente e zhveshur dhe nën efektin e anestezisë pret që të operohet.

Video që Noa.al e sjell më poshtë, përfundoi në rrjetet sociale, duke ngjallur indinjatë të madhe.

Mjekët dhe infermierët e filmuar u pezulluan nga puna, ndërkohë që autoritetet vendase kanë nisur një hetim ndaj tyre. /a.y/noa.al