Transmetuar më 10-01-2018, 20:41

Këngëtarja Enca Haxhia është një prej personazheve më aktive në rrjetet sociale, ku publikon vazhdimisht fotografi.

Ajo njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale dhe ekspozimin e formave të saj bombastike.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, në plan të parë vihet gjoksi i saj sa nuk po shpërthen.

Ndonëse e re, ajo ka një numër të madh të fansave të saj të cilët e ndjekin në çdo hap por padyshim që merr edhe shumë komente pozitive prej tyre./a.k/noa.al/