Transmetuar më 10-01-2018, 17:25

Mund të duke e pavërtetë, por gjithçka është reale dhe ka ndodhur në një burg të Brazilit.

Pamjet janë vërtetë shqetësuese, pasi vijnë nga një institucion i sigurisë së lartë, dhe në të cilin është futur lëndë narkotike kokainë.

Në pamjet e filmuara nga dikush brenda burgut, shihet se të dënuarit kanë ndarë drogën.

Ata shihen teksa presin një e nga një për të marrë një dozë.

Thuhet se “festa” është organizuar nga një i burgosur “gangster”. /k.k/noa.al/