Transmetuar më 08-01-2018, 20:54

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur sot në Kinë.

Një familjeje i ndodhte shpesh që mbathjet e gruas te humbisnin në telin e rrobave.

Kjo gjë e futi në mëdyshje burrin e saj, dhe për këtë ai vendosi një kamera.

Ai zbuloi se një person i merrte të brendshmet dhe largohej.

Shikoni videon më poshtë për të parë reagimin e burrit pasi zbuloi se kush i vidhte. /k.k/noa.al/