Transmetuar më 07-01-2018, 16:45

Video e mëposhtme tregon një kërcim që ju lë pa fjalë.

Kizomba, është një nga llojet e kërcimeve që po përhapet dhe mësohet shumë nga vajzat në mbarë botën.

Video është realizuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku një grup vajzash kërcejnë të sinkronizuara me njëra tjetrën.

Ky vallëzim cilësohet tejet provokues për meshkujt.

Për më tepër shihni videon:/a.k/noa.al/