Transmetuar më 07-01-2018, 15:52

Mesfushori i Kombëtares shqiptare dhe skuadrës së Bazelit, Taulant Xhaka e ka kurorëzuar dashurinë me Arbonra Nuredinin në fejesë.

Çifti e bëri publike lidhjen para pak kohësh.

Ata bënë disa pushime për festat e fundvitit ndërsa sot kanë zyrtarizuar në fejesë dashurinë e tyre.

Mesfushori shqiptar ka ndarë edhe fotografi në rrjetet sociale.

Pak muaj më parë, vëllai i Taulantit, Graniti e kurorëzoi dashurinë me Leonita Lekajn në martesë./a.k/noa.al/