Transmetuar më 05-01-2018, 21:25

Një sulm i tmerrshëm nga një bashkëshorte ndaj një gruaje shtatzënë, është përhapur gjerësisht në internet.

Gruaja godet me shkelma në pjesën e barkut gruan e re, e cila dyshohet se është e dashura e burrit të saj.

Nuk dihet nëse vajza e re e humbi fëmijën, pasi gruaja duke e përçmuar eci me këmbë mbi barkun e saj.

Videoja e sulmit tregon gruan e re të shtrirë në dysheme, pasi ajo është e rrethuar nga katër gra më të mëdha në moshë.

Deri në fund të videos, gruaja shtatzënë është lakuriq dhe me gjakderdhje nga goja, ndërsa gratë vazhdojnë ta rrahin.

Nuk është e qartë se çfarë ka ndodhur pas mbarimit të videos. Pamjet u regjistruan në Kinë në muajin tetor, megjithëse vendndodhja e saktë nuk dihet. /k.k/noa.al/