Transmetuar më 26-12-2017, 16:20

Një çift në Rusi janë shfrenuar duke bërë seks në taksi.

Çifti nuk i është përmbajtur dëshirës për seks duke kryer aktin në sy të taksistit.

Sipas Daily Mail, taksisti u nervozua kur ata e pyetën nëse mund t’i linte vetëm për dhjetë minuta, që të ishin sa më privatisht.

Dilni jashtë dhe shkoni ku të doni”,- u pështë përgjigjur taksisti i nervozuar.

Videoja është postuar nga taksisti në “YouTube” dhe më pas u shpërnda gjerësisht në portale dhe rrejetet sociale.

Ngjarja është filmuar në një nga rrugët e kryeqytetit rus, në Moskë./a.k/noa.al/