Transmetuar më 25-12-2017, 17:50

Këto janë pamjet shokuese, të cilat tregojnë momentin kur një edukatore dhunon pa mëshirë fëmijët e vegjël.

Identiteti i saj nuk bëhet i dutir, por në pamje duket teksa godet me dorë dhe shqelma të vegjëlit, të cilët duken të tmerruar nga sjellja e edukatores, në çerdhen Shaanxi të Kinës.

Edukatorja humbi durimin pasi fëmijët nuk silleshin si duhet në klasë.

Pavarësisht se fëmijët sapo kishin hyrë në arsim, ajo i dha disa dënime mizore.

Zyra e Arsimit të Shenmu City, thuhet se tashmë ka qenë në kontakt me kopshtin e fëmijëve. /k.k/noa.al/