Transmetuar më 23-12-2017, 16:36

Flori Mumajesi dhe Shkurte Gashi janë dy nga këngëtarët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar.

Vitin e kaluar ata realizuan një duet së bashku (Tu luta) që u prit mjaft mirë nga fansat.

Ata gjithashtu janë duke punuar për një tjetër duet që pritet të publikohet së shpejti.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Shkurte Gashi në një postim në Instagram.

Kënga mban titullin “Si dikur”, ku muzikën dhe tekstin e ka bërë vetë kantautori Flori Mumajesi./a.k/noa.al/