Transmetuar më 21-12-2017, 21:44

NASA ka mahnitur me fotografitë e fundit të kapura nga ajri në Tokë.

Gjatë muajit nëntor, Grupi Global i Ndryshimeve Klimatike të NASA publikoi imazhet më mahnitëse të marra nga satelitët dhe astronautët në hapësirë.

Të gjitha këto imazhe janë marrë nga jashtë planetit, pra nga hapësira.

Fotografitë e publikuara kanë bërë xhiron e botës./a.k/noa.al/