Transmetuar më 20-12-2017, 19:57

Ky është momenti rrëqethës, kur një i burgosur kinez i jep lamtumirën e fundit vajzës së tij të re.

Vajza e vogël ishte me sa duket shumë e re për të kuptuar rëndësinë e takimit.

Gruaja dhe nëna e të burgosurit ishin gjithashtu të pranishëm në këtë takim lamtumire, duke qarë me lot, shkruan “Daily Mail”.

Njeriu u gjunjëzua dhe iu nënshtrua tri herë nënës së tij të moshuar, për të treguar respektin e tij.

Nëna e shkatërruar përqafoi djalin dhe bërtiti fort. /k.k/noa.al/