Transmetuar më 19-12-2017, 14:46

Kompania e njohur Samsung prezanton serinë e fundit të telefonit Galaxy A: Galaxy A8 (2018).

Pajisja e re pritet të ketë kamera të dyfishtë në anën e përparme, dizajn fantastik dhe ekran të gjerë.

Seria më e re është më elegante dhe mjaft komode për tu përdorur.

Kamera e prapme pritet që ta ketë qartësinë e fotove dhe videove 16 MP.

Telefoni i ri vjen në tre ngjyra: e zezë, orkide dhe e artë.

Telefoni i ri gjitashtu është rezistent ndaj ujit dhe pluhurave./a.k/noa.al/