Transmetuar më 19-12-2017, 11:51

Gazetari i njohur Sokol Balla është parë në ambientet e Vizion Plus. Burime kanë thënë se drejtuesi i emisionit “Top Story”, ka takuar drejtuesit e televizionit Vizion Plus.

Po të njëjtat burime kanë thënë se bisedimet mes dy palëve janë ende në vazhdim.

Konkretisht nuk dihet se cili do të jetë roli i gazetarit të njohur në ekranin e Vizion plus. Pas burimeve, Gazeta Shqiptare kontaktoi drejtpërdrejt me gazetarin dhe ai tha se nuk kishte asnjë koment.

Prej më shumë se një muaj Sokol Balla është liruar nga funksionet e tij drejtuese në Top Channel, duke u fokusuar vetëm tek emisioni Top Story.