Transmetuar më 13-12-2017, 21:23

Bukuroshja Aurela Hoxha cilësohet si një prej femrave më seksi në vendin tonë.

Ajo së fundmi ka publikuar foto ku shfaqet e shtrirë në shtrat, tejet seksi e veshur në të kuqe.

Fotografinë e shoqëron edhe me një shkrim:

“Mendo për të gjitha momentet e mira të ditës dhe mbajë ato për të buzëqeshur të nesërmen".

Aurela duket mjaft elegante dhe jo më kot cilësohet si një prej femrave më seksi që ka vendi.

Shoëgirli shqiptar, e cila spikati pasi nisi karrierën e saj si modele, pjesën me të madhe të kohës e kalon me udhëtime të shumta në vende të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.

Por nuk harron të përditësojë me foto në rrjetet e saj sociale fansat për çdo moment të veçantë të jetës së saj./a.k/noa.al/