Transmetuar më 12-12-2017, 20:15

Joshja është një aftësi më vete që jo të gjithë e zotërojnë njësoj.

Ekspertët e horoskopit ju tregojnë se si mund ta joshni një person që ka shenjën e Peshores.

Nëse arrini të komplimentoni “asetet” më pak të fshehura të një peshoreje, atëhere sapo jeni futur në zemrën e tyre.

Organizoni takime në vende të veçanta dhe krijojini ambjentin që ata të flasin rreth vetes së tyre.

Mos i detyroni në marrjen e një vendimi, edhe nëse ky i fundit është vendimi i duhur për t’u marrë.

Flisni dhe jepni argumenta, por në fund lërini të vendosin vetë./a.k/noa.al/

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd