Transmetuar më 10-12-2017, 16:26

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët e spikatur të humorit shqiptar aktual.

Ai është pjesë e formatit të njohur “Apartamenti 2XL”, që transmetohet në Vizion Plus.

Në 7 vite çift ai ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për gjysmën e tij.

Postimi i Visjanit:

Pershendetje Babagjysh. Po te shkruaj kete leter per te te falenderuar dhe jo per te te kerkuar dicka. Sepse deshiren time me te madhe ma ke plotesuar 7 vite perpara. Me ke dhene gjene me te shtrenjte ne Bote me ke dhene gjysmen time dhurate. Me ke dhene dashurine me te madhe qe mund te ndjehet prej nje qenie. Me ke dhene gjithcka duke me plotesuar vetem nje deshire . Te dua shume Jona Xhelilaj je graviteti dhe ajri im./a.k/noa.al/