Transmetuar më 07-12-2017, 21:41

Dy reperët e njohur shqiptarë nga Kosova Mc Kresha dhe Capital T, janë bërë së bashku në një projekt muzikor.

Ata kanë publikuar gjatë ditës së djeshme këngën e tyre më të re.

Kënga e re e tyre mban titullin “Numra”.

Bashkëpunimi i tyre shoqërohet edhe me videoklip.

Kënga e dy reperëve është pritur mirë që në ditën e parë të publikimit teksa ka marrë komente pozitive krahas klipit të publikuar në Youtube./a.k/noa.al/