Transmetuar më 06-12-2017, 23:05

Joshja është një aftësi më vete që jo të gjithë e zotërojnë njësoj.

Ekspertët e horoskopit ju tregojnë se si mund ta joshni një person që ka shenjën e Dashit.

Dashi

Dashi pëlqen dikë me një personalitet të sinqertë, pasionant dhe të drejpërdrejtë.

Ata nuk do e bëjnë gjithmonë të parët hapin kështu që bëhuni gati të thyeni akullin. Natyra e tyre shumë inteligjente do ju mundojë të arrini qëllimin tuaj, prandaj tregohuni të vëmendshëm dhe të zgjuar.

Niseni bisedën nga një detaj që keni vënë re në mënyrë që ta bëni interesante./a.k/noa.al/