Transmetuar më 26-11-2017, 23:00

Naya Rivera, aktore e njohur amerikane bie në pranga pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortit.

Mediat në Shtetet e Bashkuara të Amerikës shkruajnë se bashkëshorti Ryan Dorsey i saj ka raportuar te autoritetet se është goditur nga Naya në kokë dhe në fytyrë, duke i shkaktuar disa plagë.

Ai madje i ka treguar policisë një video të filmuar në celular të dhunës së bashkëshortes ndaj tij.

Çifti ka një djalë 2-vjeçar nga martesa e tyre.

Ata kanë pasur probleme edhe vitin e kaluar./a.k/noa.al/