Transmetuar më 26-11-2017, 09:44

Një deklaratë e papritur, e guximshme dhe që pritet të sjellë reagime të forta nga ana e këngëtarit.

Në një intervistë për “Thumb”, moderatorja Hygerta Sako ka habitur me deklaratën e saj lidhur me reperin Stresin.

Kur u pyet se çfarë mendimi ka për të, ajo shpreh se nuk e njeh dhe se muzika që ai bën, pra repi nuk i pëlqen fare.

 “Nuk e kam dëgjuar kurrë sepse këndon rep, kam përshtypjen dhe nuk dua të them ndonjë fjalë të rëndë… të përdhunoj veshin me muzikë të tillë", u shpreh Hygerta.

Ndërsa Noizyn, moderatorja e njihte dhe për të tha: “Noizy është noisy (i zhurmshëm)”.