Transmetuar më 25-11-2017, 22:39

Odise Roshi është një nga futbollistët stabël të ekipit tonë kombëtar.

Paraqitjet e mira të mesfushorit të kombëtares shqiptare, Odise Roshi, në ndeshjet e fundit, duket se kanë frymezuar disa këngëtarë të rinj shqiptarë që të realizojnë një këngë për të.

Kënga është publikuar gjatë ditës së sotme në Yotube me titull “ODISE”.

“Vrapo si Odise, gjuaj si Odise, fluturo si Odise, fluturo shumë lart mbi re, po, shëno si Odise, k**vë”, është një pjesë e tekstit e shkëputur nga refrenit në anglisht të kësaj këngë, e cila është një miks mes vargjeve shqip dhe anglisht.

Këngën e gjeni në videon e mëposhtme.