Transmetuar më 19-11-2017, 19:25

Asnjë problem nuk ka përbërë për këta dy të rinj që shikoni në foto, që të bëjnë seks në mes të rrugës edhe pse kalimtarët nuk mungojnë.

Ka ndodhur në Macerata të Italisë dhe pamjet janë bërë virale në rrjet.

Djali dhe vajza, zhvishen nga mesi e poshtë dhe nisin të bëjnë seks në trotuar pranë një dyqani pikërisht në qendrën tregtare Galleria në qendër të qytetit.

Ndërkohë kalimtarë shohin dhe disa bëjnë foto.

Çifti i përvëluar nuk ndalet dhe vazhdon të kryejë aktin. /noa.al/