Transmetuar më 18-11-2017, 23:20

Ky është horoskopi për ditën e diel, 19 nëntor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Nëse kohët e fundit e keni lënë pas dore atë që keni në krah për shkak të angazhimeve profesionale, sot gjithçka do ndryshojë. Do e trajtoni me ëmbëlsi atë dhe do e përkëdhelni gjithë kohës. Beqarët që do shkojnë në një udhëtim apo në një qytet tjetër do kenë më shumë fat të gjejnë dikë interesant. Pamaturia do sjelli probleme financiare.

Demi

Neptuni do ua bëjë edhe më të bukur ditën sot. Do kaloni momente mjaft emocionuese pranë atij që dashuroni dhe nuk do doni të ndaheni për asnjë moment nga ai. Beqarët nuk do duhet të ëndërrojnë ende për një princ të kaltër. Financat do jenë të paqëndrueshme, prandaj kujdes me shpenzimet.

Binjakët

Jeta sentimentale e çifteve do vazhdoje të mbrohet nga yjet edhe gjatë kësaj dite. Klima do jetë e ngrohtë dhe do jeni të lirë të bëni çfarë të doni. Beqarët do ndihen mirë edhe ashtu si janë prandaj nuk do kërkojnë me ngulm të kenë dikë pranë. Me financat duhet të vazhdoni të tregoheni të matur.

Gaforrja

Jeta juaj në çift nuk do jetë aspak rutinë gjatë kësaj dite. Së bashku me partnerin/en tuaj do mendoni të përjetoni emocione të reja dhe eksperienca drithëruese. Beqarët do njihen me disa persona, por duhet të kalojnë disa dite para se ata të japin fjalën për diçka më tepër. Për shkak të shpenzime financat do jenë delikate.

Luani

Jeta juaj në çift do marrë një drejtim shumë më të mirë gjatë kësaj dite. Do kuptoheni me njeri-tjetrin dhe do bëni më shumë tolerime se më parë. Beqarët do kenë shumë nevojë për qëndrueshmëri në jetën e tyre sentimentale, por kjo dëshirë nuk do iu plotësohet as sot. Financat do jenë përgjithësisht të mira, por duhen shmangur investimet shumë të mëdha.

Virgjëresha

Klima për jetën tuaj në çift nuk do jetë aspak e mirë gjatë kësaj dite. Do keni vështirësi për të ruajtur një komunikim të ngrohte dhe nuk do mundni dot ta mbani për vete xhelozinë. Beqarët do kenë disa takime, por asnjeri nuk do ia vlejë për të vazhduar më tej njohjen. Yjet do ju ndihmojnë të zgjidhni problemet financiare.

Peshorja

Mjedisi i turbullt yjor mund të ndikoje mjaft në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Tregohuni pak më të duruar dhe më pak kokëfortë. Beqarët duhet t’ia lënë kohës gjithçka dhe nuk duhet të bëjnë çmenduri vetëm për të gjetur personin e duhur. Urani do jetë i pozicionuar keq në planin financiar dhe do iu duhet me patjetër të ulni shpenzimet.

Akrepi

Gjatë kësaj dite, dyshimet mbi vazhdimësinë e jetës suaj në çift do jenë të mëdha. Mundohuni të mos merrni vendime të nxituara sepse kjo do iu bëjë të lëndoheni më vonë. Beqarët do e kenë të vështirë të krijojnë lidhjen që kanë ëndërruar. Prisni edhe pak kohë. Financat do jenë mjaft të ekuilibruara.

Shigjetari

Ata që janë në çift do përballen me zhgënjime dhe do ndihen keq. Beqarët nuk do kenë shumë gjasa të fillojnë një lidhje serioze, por duhet të përfitojnë nga mundësitë që do iu jepen për t’u njohur me persona të rinj. Financat do kenë përmirësime të ndjeshme falë maturisë që keni treguar me shpenzimet.

Bricjapi

Do jeni shumë të ndjeshëm ndaj fjalëve që do iu thotë partneri/ja sot dhe kjo do iu mërzitë pa masë. Mundohuni ta kuptoni edhe gjendjen e tij sepse jo gjithmonë njerëzit janë me humor të mirë. Beqarët do kenë një ditë pozitive dhe në mbrëmje priten disa takime. Të ardhurat nuk do kenë ndryshime.

Ujori

Neptuni do ua bëjë edhe më të bukur ditën sot. Do kaloni momente mjaft emocionuese pranë atij që dashuroni dhe nuk do doni të ndaheni për asnjë moment nga ai. Beqarët nuk do duhet të ëndërrojnë ende për një princ të kaltër. Financat do jenë të paqëndrueshme, prandaj kujdes me shpenzimet.

Peshqit

Do bëni të gjitha përpjekjet e mundshme gjatë kësaj dite vetëm e vetëm që marrëdhënia juaj me partnerin/en të jetë më e mirë. Edhe për ata që kanë pasur debate situata do stabilizohet. Beqarët do kenë mundësi me shumicë për të pasur njohje të reja e mjaft interesante. Shfrytëzojini! Në planin financiar të ardhurat do rriten. /b.l/noa.al/

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd