Transmetuar më 14-11-2017, 18:16

Një burrë ka tronditur rrjetin me rrëfimin që ka bërë. Ai pretendon se natën vizitohet nga një “fantazmë” që ai e quan David.

Burri nga Nju Jorku ka arritur të fotografojë gjithçka dhe imazhet i ka publikuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ai ka ndarë një imazh të asaj që ai thotë se është një fëmijë demonik, që i shfaqet në dhomën e gjumit.

Adam Ellis thotë se është i tronditur nga fantazma e fëmijës së vdekur që po përpiqet ta vrasë. Ai thotë se fillimisht fëmija demon i shfaqej në ëndrra, me një kokë të prerë.

Burri ka arritur të filmojë gjithçka me celularin e tij dhe imazhet janë bërë virale në internet duke frikësuar përdoruesit e tij. /b.l/noa.al/.