Transmetuar më 13-11-2017, 16:51

Një nga komedianët më të dashur të fëmijërisë sonë,  do të bëhet sërish baba në moshën 62-vjeçare.

Bëhet fjalë për Mr. Bean. E dashura e tij 33 vjeçe, Louise Ford është shtatzënë, dhe së shpejti ajo do të bëhet nënë për herë të parë.

Nga ana tjetër Mr.Bean ka edhe dy fëmijë nga martesa e tij e parë. 

Rowan Atkinson, thuhet se u nda nga gruaja e parë me të cilin ka një djalë, 23 vjeç dhe një vajzë 21 vjeçe, për shkak të Louise.

Një burim i tha "The Sunday" se "Rowan Atkinson dhe Louise janë shumë të lumtur dhe mezi presin për ardhjen në jetë të fëmijës së tyre. Është një kohë shumë e lumtur për ata të dy". /b.l/noa.al/