Transmetuar më 12-11-2017, 20:33

Endri dhe Stefi Prifti janë dy vëllezërit këngëtarë korçare nga më të preferuarit në tregun muzikor shqiptar.

Nëse Stefi është një njeri i qetë, Endri njihet për lirshmërinë e tij dhe reagimet “shpërthyese”.

Me anë të një postimi të bërë në rrjetin social “Instagram”, këngëtari Endri Prifti i ka shpallur “luftë” atyre femrave të cilat po shesin trupin, e kjo si pasojë e një fukarallëku që ka në vendin tonë.

Përvec kësaj, Endri ka dhënë një mesazh për fansat e tij:

Postimi i Endrit në Instagram:

Eshte vazhdimi i faqes te pare , per ju qe mund te lexoni vetem kete . Vijojm me tej , lumturia ime do jete me nje familje te dashur me shume femije tek vila jone , patjeter do ja u bej qefin dhe duke shkruar e kenduar muzike per ju pafundesisht . Si gjithmone ju e dini sinqeritetin tim . Ju kam dashur dhe do ju dua gjithmone . Historia ime do shkruhet e gjitha tek kenget e mia . Do vazhdoj te luftoj kurverine , prostitucionin etj etj edhe nuk ju ve faj , skemi cbejme , ne te tille fukarallek kemi katandisur , por teoria ime eshte , trupi qe te ka bere nena e baba , nuk mund ta shesesh si nje pllake buke . Ju uroj te gjitheve shendet e mbaresi kudo ne jete . Alivederci. Nga vete dora ime Endri Prifti . Do doja edhe tja u firmosja , por gjithmone kemi per te mesuar dicka… I love you./a.k/noa.al/