Transmetuar më 10-11-2017, 18:37

Pamjet e mëposhtme janë të frikshme.

Një video shokuese vjen nga Brazili, ku një kamion është futur në mes të klasës teksa nxënësit ishin duke bërë mësim.

Mediat e huaja nuk raportojnë për viktima por vetëm për disa nxënës të plagosur, që pas ndihmës mjekësore nuk paraqesin rrezik për jetën.

Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, dhe nuk dihet nëse ka qenë aksidentale apo e qëllimshme.

Në video tregohet paniku i nxënësve, të cilët të tmerruar vrapojnë drejt derës për të shpëtuar nga goditja e kamionit. /k.k/noa.al/