Transmetuar më 08-11-2017, 16:52

Një djalë i ri vendos të vërë në lojë të dashurën e tij duke improvizuar një skenë tradhtie në shtëpinë e tyre.

Sigurisht që kamerat e fshehta janë të papara dhe pikërisht kjo video e postuar së fundmi ka gjeneruar mjaft komente.

Djali kishte vendosur t’i bënte një rreng të dashurës së tij dhe ja si e ka organizuar atë.

Ai është futur në banjë së bashku me një kukull, nga ku lëshuar dhe disa rënkime. E habitur nga ajo që po dëgjonte, vajza menjëherë shkon të shikojë se çfarë po ndodhte.

Vajza pasi ka hapur perden është ndeshur me skenën e pazakontë dhe për të parë reagimin e saj mjafton t’i hidhni një sy videos. /b.l/noa.al/