Transmetuar më 07-11-2017, 09:07

Vërtetë e rrallë kjo formë e propozimit për martesë. Një djalë zgjodhi të surprizonte të dashurën e tij, të cilën e propozoi për martesë.

Ai shkoi në spital, ku punonte e dashura e tij infermiere, dhe u shtir si pacient i thjeshtë. Në fakt, nuk kishte asnjë problem shëndetësor,por në këtë mënyrë zgjoshi të propozonte të dashurën.

Joseph Elkins nga Arizona e Shteteve të Bashkuara, është shtirë si pacient dhe në bashkëpunim me stafin e spitalit, e ka befasuar partneren e tij Shannon Bingham.

Infermieres iu tha se duhet të shkote shpejt në sallën e emergjencë, ku ishte shtrirë një pacient.

Sapo pa që kishte përpara të dashurin, ajo është shtangur, por më pas u gëzua kur ai u ngrit dhe i propozoi për martesë. /k.k/noa.al/