Transmetuar më 28-10-2017, 20:15

Rrëfehet këngëtari i njohur shqiptar: “Kanë dashur të më fusin në grackë, duke më thënë kam mbetur shtatzënë me ty pa qenë e vërtetë”

Këtë fundjavë, këngëtari i njohur Kastro Zizo ka qenë një ndër të ftuarit e emisionit “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën.

Meqenëse “Thumb” i bëri një surprizë, e ka ngacmuar sadopak për to.

I pyetur se cila është surpriza më e keqe, ai është shprehur:

“Kur ka qenë një femër shumë e shëmtuar e ka dashur të më futë në grackë e më ka thënë jam shtatzënë e është i joti, ndërkohë që unë kisha 4-5 muaj qe nuk e prekja atë ‘biçim’ femre.

Epo nuk ka faj Kastro, në fund të fundit kjo është një shaka aspak e bukur.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd