Transmetuar më 25-10-2017, 17:54

Një fëmijë rreth 6 vjeç ka mbetur i plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të zonës së Kombinatit, në Tiranë ku mësohet se një furgon ka aksidentuar të voglin.

Ky i fundit është dërguar me urgjencë për në spital dhe nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa policia është duke marrë në pyetje drejtuesin e mjetit.

Foto ilustruese

Vijon…