Transmetuar më 25-10-2017, 14:37

Këngëtarja Ingrit Gjoni është e njohur për natyrën e saj të guximshme, qysh në daljet e saj të para në skenë.

Herë pas here ajo provokon me pamjen dhe kryesisht me veshjen e saj.

Por ditën e sotme, ajo ka ekspozuar linjat trupore, e veshur vetëm me të brendshme të bardha.

E ulur buzë krevatit ajo shihet mjaft seksi, ndërkohë që mban veshur një palë këpucë me taka të kuqe.

Ingriti u bë nënë pesë vite më parë, kur solli në jetë të birin Parid, por brenda pak kohësh u rikthye në formën e saj fizike. /a.y/noa.al