Transmetuar më 25-10-2017, 11:25

Tani që detajet e emisionit të Luana Vjollcës u bënë të ditura, edhe vetë moderatorja publikoi spotin përfundimtar.

E gjendur në një bibliotekë, e shoqëruar nga dy partnerë, moderatorin e “Proçesi Sportiv” Edi Manushi dhe aktorin Gent Hazizi, fton të gjithë të ndjekin të shtunave “Kush luan”.

Dhe rastësia është që Luana do të bashkëprezantojë me partnerin e motrës së saj në emisionin “Proçesi Sportiv” për një kohë të gjatë, Edi Manushin.

Dhe pikërisht për këtë të fundit Marina e ka këshilluar  motrën që të ketë kujdes se ai korrupton. “Je e adhurueshme my sis!!! Mezi po pres “Shiko kush Luan… (Ki kujdes Manushin se te korrupton), e këshillon ajo.  

Dhe sigurisht nuk mungon as komenti i Luanës duke na treguar sërish se motrat Vjollca kanë një marrëdhënie të shkëlqyer.

Ndërkohë presim të shohim edhe Marinën në emisionin e saj, këtë herë në një tjetër ekran, në TV Klan. /b.l/noa.al/