Transmetuar më 24-10-2017, 13:23

Këngëtarja Zajmina Vasjari e cila prej gjashtë muajsh është në pritje të ëmbël, befason me linjat e saj trupore.

Ndërsa muajt e parë të shtatzënisë u mundua që ta fshihte barkun, pas publikimit të lajmit, është rikthyer aktive në rrjetet sociale.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një fotografi e veshur e gjitha me të zeza dhe me një bluzë transparente prej të cilit tregon barkun.

Fotografia është realizuar ditën e djeshme, gjatë ditëlindjes së balerinit Graciano Tagani.

Por ajo që bie në sy është se Zaimina nuk duket fare si shtatzënë dhe për më tepër gjashtë muajshe, madje barku i është rrumbullakosur fare pak.

Zajmina është e fejuar me një biznesmen në Tiranë, i cili merret me një sërë sipërmarrjesh dhe lidhja e tyre shumë vjeçare, tashmë po kurorëzohet me fëmijë. /a.y/noa.al