Transmetuar më 21-10-2017, 18:24

Ajo është një nga prezantueset më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Alketa Vejsiu drejton me sukses spektaklet më të njohura në Tv Klan dhe njihet për rrjedhshmërinë e saj në komunikim.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet mjaft e bukur teksa qendron në ballkonin e një ndërtese në një qytet italian.

Krahas fotos ajo ka publikuar një mesazh për të gjithë.

Postimi i Alketa Vejsiut:

Jeta është udhëtimi më i jashtëzakonshëm!

Me te gjitha ulje ngritjet, driten dhe hijet, gezimet dhe trishtimet, lumturite dhe zhgenjimet, miqte dhe armiqte, rrezimet dhe ringritjet, sukseset dhe deshtimet; Jeta eshte nje udhetim i jashtezakonshem! Dhe te mendosh qe nje dite sdo jemi me… Ndaj duhet ti gezohemi kesaj dhurate te vecante qe natyra na ka dhuruar; Ekzistences!/a.k/noa.al/

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd