Transmetuar më 17-10-2017, 22:38

Video tregon momentin shokues kur një çift janë filmuar duke bërë seks në varreza.

Video është filmuar në mes të ditës në varrezat publike në Greenford Park në perëndim të Londrës.

Personi i cili i ka filmuar me telefon, kishte shkuar në varreza për të parë të parë të afërmit e tij por ka mbetur i befasuar nga ajo që i kanë parë sytë.

Ai madje u është afruar dhe u ka folur:

“Kjo është një varrezë dhe është një vend për tu respektuar”.

Megjithatë ata nuk e kanë vrarë mendjen nga kjo gjë./a.k/noa.al/