Transmetuar më 14-10-2017, 17:15

Disa nga shenjat e horoskopit do të kenë mundësi që gjatë këtij muaji (tetor), të fitojnë shumë para.

Sipas parashikimit nga horoskopi, disa persona do të bëhen edhe milionerë.

Ja për cilat shenja bëhet fjalë:

Demi. Ata që i përkasin kësaj shenje, ndjejnë nevojën që të grmbullojnë para dhe të bëjnë jetë luksoze. Ata janë të prirur për një jetë të sigurtë dhe të stabilizuar në mirëqënie. Gjithashtu kanë aftësi të jashtëzakonshme në administrimin e parave.

Akrepi. Njerëzit e kësaj shenje investojnë gjithmonë për një jetë të mirë. Këta persona kanë aftësu në tregti dhe janë të aftë që të rrisin sasinë e parave të tyre.

Luani. Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë të aftë që të jenë liderë dhe mund të rrisin pasurinë e tyre në nivele të larta. Janë të frymëzuar që të vishen mirë, të shijojnë darka luksoze dhe të bëjnë një jetesë të shtrenjtë.

Gaforrja. Personat e kësaj shenje i ruajnë të ardhurat e tyre me kujdes sepse i tremben rrënimit financiar. Janë të gatshëm që të rrezikojnë vetëm që të mos kenë probleme ekonomike. Konsiderohen ekspertë në grumbullimin e parave./a.k/noa.al/