Transmetuar më 13-10-2017, 07:43

Gëzim i madh për një prej futbollistëve më të talentuar të kombëtares shqiptare të futbollit.

Bëhet fjalë për futbollistin Sokol Cikalleshi, të cilin zoti e ka bekuar me vajzë.

Vogëlushen ai dhe e shoqja e kanë quajtur Rajna, ndërsa Sokoli thotë se po përjeton parajsën mbi tokë.

“Zyrtarisht Baba ! Falenderoj Zotin që më bëri të përjetoj sot parajsën e kësaj bote ! RAJNA”, shkruan Cikalleshi në Instagram.

Aktualisht 27-vjeçari luan me skuadrën turke të “Osmanlisporit”, ndërkohë që po kërkohet nga ekipi i Lazios në Itali. /a.y/noa.al