Transmetuar më 11-10-2017, 19:31

Një çift në Rusi nuk i është përmbajtur pasionit dhe janë shfrenuar duke bërë seks në publik.

Video e mëposhtme na vjen nga qyteti rus, Krasnoyarsk, ku një mashkull dhe një femër kanë dalë nga makina gjatë natës për të kryer marrëdhënie seksuale.

Ata janë filmuar nga një kalimtar i rastësishëm, por djali që bën seks me vajzën i ka treguar gishtin e mesit.

Siç edhe shihet në video vajza shihet e zhveshur, ndërsa djali ka ulur tutat dhe kryejnë marrëdhënie seksuale pa ë vrarë mendjen.

Për më tepër shihni videon./a.k/noa.al/