Transmetuar më 11-10-2017, 07:52

Modelja e njohur Rashel Kolaneci mesa duket nuk do të provokojë më të ftuarit e Ermalit në programin e së shtunës.

Ajo u përfol në fillim të sezonit të ri televiziv se ishte larguar nga “Xing me Ermalin” dhe nga ekrani i Tv Klan.

Ndonëse Rashel dhe Ermali e mohuan shpejt lajmin që u shpërnda nëpër portale, pas disa javësh nga nisja e sezonit, konfirmohet largimi i bukuroshes nga programi i cili e afroi edhe më shumë me publikun.

Lajmin e largimit e ka konfirmuar edhe vetë modelja për revistën Who, por pa dhënë detaje për arsyen e këtij largimi.

Ende nuk dihet nëse modelja do të ketë një angazhim të ri artistik në të njëjtin ekran, por me siguri do të vijojë me projektet në fushën e modelingut. /b.l/noa.al/