Transmetuar më 11-09-2017, 23:15

Një sulm i tmerrshëm ndaj një vajzë të re është transmetuar “live” në Facebook nga një grup të rinjsh, ku shihet një femër e cila e ofendon dhe dhunon vazhdimisht atë dhe i kërkon që të kryej marrëdhënie në sy të të gjithëve.

E gjitha kjo kishte ndodhur pas vajzën e kishin kapur duke kryer marrëdhënie në tualetin e shtëpisë ku ishin mbledhur të gjithë, dhe pasi djali me të cilin është kapur është ulur mes të tjerëve, ata kanë filluar ta ngacmojnë dhe ta detyrojnë që të kryej sërish marrëdhënie, shkruan JOQ.

Për këtë rast të rëndë janë arrestuar tre të rinj nga Misisipi.

Ndërkaq siç raporton “Mirror”, videoja ku vajza shfaqej duke bërë marrëdhënie është fshirë nga Facebook-u por ndodhet sërish në rrjet.