Transmetuar më 04-09-2017, 18:26

Ky njeri i pafat filloi të bërtasë me të madhe pasi një gaforre e kapi nga organet gjenitale të tij, ndërsa miqtë e tij i ofruan ndihmë.

Pamjet torturuese tregojnë momentin kur burri u kap nga krijesa e detit në testikujt e tij.

Burri hyn në një pishinë përpara sulmit të çuditshëm. Por çdo shpresë e miqve të tij që vijnë me të shpejtë për ta shpëtuar, janë shuar. Katër burra janë ofruar për t’i dhënë ndihmë shokut të tyre fatkeq.

Me kalimin e kohës bëhet e qartë se asnjë prej tyre nuk mund të ofrojë lehtësim për burrin me nevojë të dëshpëruar.

Përfundimisht, kapja e gaforreve është thyer pjesërisht pasi një njeri e tërheq atë larg zonës intime.

Por, përvoja e pakëndshme nuk mbaroi akoma, pasi një thumb i gaforres kishte mbetur e kapur tek testikujt e tij. Klipi i çuditshëm besohet të jetë filmuar në Tajlandë.

Nuk dihet saktësisht se ku u filmua dhe kur u zhvillua ngjarja. /k.k/noa.al/