Transmetuar më 31-08-2017, 16:56

Ky është horoskopi për ditën e premte 1 shtator 2017që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi 

Nëse jeni në një lidhje, dita e sotme do jetë e mrekullueshme. Si ju ashtu edhe ai/ajo që keni në krah do i kushtoni vëmendjen dhe përkushtimin e duhur njeri-tjetrit. Beqarët ka shumë mundësi të gjejnë personin e tyre të ëndrrave. Në planin financiar do kryeni transaksione të rëndësishme që do e përmirësojnë situatën.

Demi 

Do jeni me humor të keq gjatë kësaj dite dhe asgjë nuk do shkojë ashtu si e kishit menduar në çift. Zënkat me partnerin/en do jenë shumë të shpeshta. Beqarët do kenë takime të rëndësishme, por nuk duhet të nguten për asgjë. Në planin financiar tregohuni më realistë dhe mos shpenzoni shuma të mëdha kur e dini që situata nuk është aq e favorshme.

Binjakët

Bashkëpunimi do mbizotërojë gjatë gjithë kohës sot në jetën tuaj në çift. Do filloni të thurni edhe projekte të rëndësishme për një të ardhme të ndritur bashkë. Beqarët do ndihen shumë mirë me statusin që kanë dhe nuk do kërkojnë të fillojnë një lidhje. Në planin financiar nuk duhet të alarmoheni me problemin më të vogël.

Gaforrja

Ka rrezik që rutina ta pushtojë gjatë gjithë kohës jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Nuk do i kushtoni rëndësinë e duhur ambientit në çift pa menduar se kjo mund të jetë shkatërruese për ju. Beqarët duhet ta heqin turpin dhe ti shprehin më tepër ndjenjat. Me financat do keni disa probleme të vogla të cilat mund t’i zgjidhni me maturi.

Luani

Nëse kohët e fundit marrëdhënia mes jush dhe partnerit/es ishte ftohur duhet të gjeni mënyrën e duhur për ta përmirësuar. Mos i lini gjërat pas dore sepse situata edhe mund të ndërlikohet. Beqarët do kenë takime shumë interesante të cilat nuk duhet t’i humbin për asnjë lloj arsyeje. Financat do i menaxhoni me shumë kujdes.

Virgjëresha

Çështjet e zemrës do shkojnë më së miri sot. Nuk do i mbani aspak mëri partnerit/es për ndonjë kritikë që do iu bëjë sepse do e kuptoni që ai ka të drejtë. Beqarëve nuk do iu ecin gjërat shumë mirë. Kujdes me personat që do iu joshin sepse edhe mund t’iu lëndojnë. Në planin financiar do arrini ta përmirësoni situatën. 

Peshorja

Flisni me takt dhe diplomaci gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift sepse përndryshe do keni debate të shumta. Tregohuni edhe pak më të kuptueshëm. Beqarët do vazhdojnë edhe sot të kenë të njëjtin status kështu që është e kotë të mundohen të gjejnë një person. Në planin financiar situata do jetë e qëndrueshme.

Akrepi

Ditë shumë e bukur kjo e sotmja për gjithë të dashuruarit. Do qëndroni më shumë kohë pranë atij që dashuroni dhe do i sqaroni përfundimisht të gjitha dilemat që keni pasur. Beqarët duhet të tregohen më realistë dhe të mos ëndërrojnë gjëra të paqëna. Financat do jenë të qëndrueshme kështu që mund të bëni investimet e duhura.

Shigjetari

Jeta në çift do jetë më e bukur gjatë kësaj dite. Do ruani një komunikim të mirë me partnerin/en dhe do kaloni momente mjaft sensuale. Për sa iu përket beqarëve ata do vazhdojnë të jenë në kërkim të dashurisë së madhe, por pa ndonjë rezultat specifik. Në planin financiar do jeni me fat dhe do arrini të rregulloni problemet. 

Bricjapi

Edhe pse marrëdhënia në çift do jetë shumë e mirë, nuk duhet të merrni vendime të rëndësishme për të ardhmen. Tregohuni pak më të duruar nëse doni që gjithçka të shkojë për së mbari. Beqarët do tregohen impulsivë dhe mund të bëjnë gabime të rënda. Në planin financiar ka mundësi t’iu gjeni zgjidhje të gjitha problemeve.

Ujori

Marrëdhënia juaj me partnerin/en do fillojë të përmirësohet gjatë kësaj dite. Do flisni më lirshëm për gjithçka që iu mundon dhe do i zgjidhni brengat. Edhe për beqarët gjithçka do jetë e mundur. Bëjini sytë katër sepse mundësitë për takime do jenë të mrekullueshme. Me financat nuk do i keni punët shumë mirë, mos shpenzoni pa kufij. 

Peshqit

Jeta në çift do vijë duke u përmirësuar dita ditës. Duke filluar që sot do ia shprehni më shumë ndjenjat atij që keni në krah dhe e ardhmja pritet të jetë më e ndritur. Beqarët do kenë takime të shumta dhe në fund të ditës do iu duhet të marrin vendime të rëndësishme. Në planin financiar do jeni më të qetë falë një shume që keni marrë kohët e fundit. /b.l/noa.al/