Transmetuar më 31-08-2017, 00:45

Dita e sotme do të shoqërohet nga një ndjenjë të errët, e cila do t’ju helmojë shpirtin dhe mendjen. Prania e asteroidit Nesso në Diell do t'ju trazojë mendimet dhe do t'ju sjellë në mendje përvoja të vështira, të cilat jeni përpjekur t'i fshihni. Mendimet negative do t'ju helmojnë ditën dhe t'ju bllokojnë ritmin normal të ditës, shkruan Living.  Të gjithë fshehim një dele të zezë brenda nesh, mësoni të kontrolloni fuqinë e saj në mënyrë që të mos rrezikoni ekuilibrat. Ja çfarë parashikojnë yjet për sot:

Dashi dëshiron të bëhet i fortë sot duke përdorur çdo mënyrë sado të errët.

Demi do të luajë me dy porta për të arritur qëllimet e tij.

Binjakët do të përdorin forcën e pushtetit për të ruajtur interesat e tyre

Gaforret do të ikin larg si shantazh në një moment që nuk e kontrollojnë dot partnerin ose partneren.

Luani do të përdorë keqardhjen si mjet për të afruar njerëz.

Virgjeresha do të tradhetojë për të marrë hak.

Peshorja kërkon detyrimet ekonomike aty ku nuk i ofrohet interesi personal shpirtëror.

Akrepi do të kalojë lumin duke e ditur që të dy anët e tij aty janë aty prapë.

Shigjetari do të gjejë armiq dhe kundërshtarë në familje.

Bricjapi do të joshë me komunikim.

Ujori do të ndjejë të nevojshme të reklamohet në ekonomi.

Peshqit janë të gatshëm të përdorin çdo helm për të mposhtur fobinë e tyre.