Transmetuar më 12-08-2017, 14:33

Një video në të cilën shihen Robert Beasley dhe Desiree Anderson, që të dy 28 vjeç, duke bërë seks në publik, po bën xhiron e botës.

Ata u filmuan duke konsumuar aktin intim gjatë një panairi në Milwaukee, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por në vend që të mbuloheshin teksa po filmoheshin, nisën të qeshnin dhe përshëndetën me dorë.

Kjo bëri që të arrestohen nën akuzën e kryerjes së marrëdhënieve seksuale në publik.

Ai është një sportist wrestling i njohur Bobby Valentino, dhe ajo ish-gruaja e tij.

Ata ishin mënjanuar në një qoshe të Wisconsin State Fair këtë të enjte, kur një person i kapi mat dhe i filmoi duke publikuar gjithçka në publik. /a.y/noa.al