Transmetuar më 12-08-2017, 08:59

Ish-Missi Armina Mevlani vijon të provokojë me format trupore, ndërsa këto ditë ndodhet në plazhet e jugut.

Ajo është ndalur në Jalë këtë fundjavë për të shijuar bregdetin shqiptar, por nga aty “përvëlon” fansat me anë të një fotografie të publikuar në Instagram.

“Trup plazhi”, shkruan Armina si diçiturë të fotografisë.

Në foto Armina shihet me bikini në formë trupore, por të ngrënë në pjesët intime, çka ekspozon shumë në pjesën e poshtme por edhe në gjinj.

Megjithatë duhet thënë se Armina ka një super trup dhe nuk ngurron që ta ekspozojë për ndjekësit e saja në rrjetet sociale. /a.y/noa.al