Transmetuar më 03-08-2017, 18:06

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani reagon për zjarret masive që kanë përfshirë vendin.

Manjanin shkruan në Twitter, se “Shqipëria po ndriçon nga veriu në jug”.

Sipas tij “ditën ka pak tym, por natën ndriçon mirë dhe se kjo është drita e partisë.”

Postimi i plotë i Manjanit:

“Shqipëria po ndriçon nga veriu në jug. Flaka i është vënë literalisht. Ditën ka pak tym, por natën ndriçon mirë. Kjo është drita e partisë!”-/a.k/noa.al/