Transmetuar më 16-07-2017, 23:00

Shumë femra bëhen paranojake nëse shoqja tërheqëse shfaq interes për mashkullin që kanë në krah.

Megjithatë një vajzë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka marrë një vendim absurd për të dashurin e saj dhe mikeshën e ngushtë, duke i lejuar që të shkojnë bashkë në shtrat.

Lena, e cila ka shpërndarë një video në You Tube, ka shpjeguar se përse e lejoi mikeshën e saj që të shkojë në shtrat me të dashurin e saj Adam.

“Mikesha ime Emily e ka parë penisin e Adam në fotografi. Tani nuk kam pse i tregoj më foto, ajo mund ta provojë penisin e tij”, ka thënë Lena.

Video është shpërndarë gjerësisht dhe ka marrë komente tejet negative në lidhje me këtë gjë. /a.k/noa.al/